Чоловік забив свого «напарника» до смерті

Опубликовано 04 Окт 2017

скораяВ ході досудового розслідування було встановлено, що між потерпілим і підозрюваним регулярно траплялися конфлікти через несумлінне ставлення до роботи. Чергове з’ясування стосунків закінчилося відкритим кримінальним провадженням за фактом смерті колеги. Через добу зловмисник був затриманий.

Робота поліцейських Мангушського відділення поліціїпочалася з реєстрації повідомлення, що надійшло з медустанови про те, що доставлений чоловік 1969 року народження в алкогольному сп’янінні з численними тілесними ушкодженнями. Надалі він помер.

Первісна інформація була мінімальною, так як потерпілий — переселенець і офіційного місця роботи не мав. Збираючи матеріали по особистості і його спосіб життя було встановлено, що раніше він звертався з тілесними ушкодженнями за медичною допомогою, але відмовлявся писати заяву в поліцію. Заробляв на життя тим, що збирав вторинний матеріал на звалищах, який потім здавав для подальшої переробки.

Щоб отримати інформацію, яка допомогла б в розкритті злочину, правоохоронці провели обходи в садівничих товариствах, які перебували поблизу місця події. Були також перевірені десятки осіб з кола знайомих потерпілого. У процесі роботи було встановлено його «колегу».

38 — річний чоловік, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності в бесіді з правоохоронцями зізнався у побитті потерпілого. Підозрюваний частенько заставав свого товариша напідпитку і неодноразово намагався направити його «на шлях істинний». Однак товариш вважав по-іншому і не бажав прислухатися до порад. Через це і відбувалися конфлікти, які зазвичай переростали в бійки. В останній такий «розмові» підслідний не розрахував сили.

В даний час відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України «Умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або таке, що спричинило смерть потерпілого». Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.

Похожие сообщения