Хокейний клуб «Маріуполь» провів перше тренування на Льодовій арені

Опубликовано 05 Окт 2020

BLV_7280-2Сьогодні хокейний клуб «Маріуполь» провів перше тренування на новій Льодовій арені. Льодове поле, розміром 28 на 58 метрів канадського виробництва відповідає європейським стандартам для проведення Чемпіонату України з хокею і зустрічей команд УХЛ. Вийшовши на лід, хокеїсти відзначили професійні умови для тренувань і гри.

Тренером команди став екстренер збірної України Олександр Сеуканд. Він 17 років очолював столичний «Сокіл». Разом з київським клубом багаторазово вигравав чемпіонат України з хокею. До складу маріупольської команди увійшли запрошені гравці, які вже мають досвід участі в різних змаганнях і чемпіонатах.

«Наша мета — популяризація хокею, щоб новий вид спорту полюбився маріупольцям, а глядачі приїжджали в місто дивитися захопливі ігри. Відкриття Льодової арени дозволить активно розвивати в Маріуполі зимові види спорту. Сподіваюся хокейний клуб «Маріуполь» відмінно зарекомендує себе і стане прикладом для молоді», — зазначив Олександр Сеуканд.

У комплексі Льодової арени для спортсменів облаштовані роздягальні. Хокейне обладнання — чеського виробництва. При будівництві встановили спеціальний купол, який дозволить проводити тренування і змагання влітку.

Нагадаємо, на сесії міської ради депутати підтримали рішення про створення хокейного клубу «Маріуполь». Дана ініціатива — продовження підписаного Меморандуму про співпрацю між муніципалітетом і Фондом Бориса Колеснікова. В рамках меморандуму в Лівобережному районі побудовано Льодову арену. Після її відкриття близько 500 юних маріупольців зможуть освоювати зимові види спорту — хокей і фігурне катання.

Похожие сообщения