Лігівці разом з правоохоронцями допомогли вдосконалити центр реабілітації дітей

Опубликовано 22 Сен 2017

Волноваха центр реабилитации 21.09.17 2Волноваський центр реабілітації для діточок з обмеженнями можливостями завжди дружньо відчиняє двері поліцейським. Щоб малеча відчувала себе безпечно та комфортно учасники «Ліги майбутніх поліцейських» допомогли вихователям відновити дитячий майданчик.

Учасники молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських» дізналися, що вихователям Волноваського реабілітаційного центру потрібна допомога, для того щоб відновити дитячий майданчик та підготувати його для малечі.

Правоохоронці та лігівці не змогли залишитися осторонь та відразу погодилися на пропозицію. Перевдягнувшись у робочий одяг та взявши із собою гарний настрій, діти почали творити. Вже через декілька годин колишній майданчик було не впізнати. Всі гойдалки та гірки були в різнокольорових фарбах та вже чекали на малечу.

Директор центру подякувала майбутнім поліцейським і зазначила, що вже декілька років активна молодь з Ліги є постійними гостями закладу.

- Ваша підтримка просто необхідна дітям, які мають обмежені можливості. Малечі не обов’язково дарувати подарунки, щоб проявити турботу. Дітям в цих стінах потрібні лише увага, розуміння та любов,- зазначила Тетяна Лісовська.

Похожие сообщения