Майбутні розшуковці поліції пройшли останній етап відбору

Опубликовано 05 Окт 2017

Полицейская комиссия 05.10.17 1Вчора кандидати на службу, що подолали усі попередні відбіркові етапи, пройшли співбесіду з поліцейською комісією. Саме від рішення членів комісії залежало, чи приєднаються вони до лав поліції Донецької області. За результатами бесіди усі 19 осіб прийнято на посади оперативних співробітників.

З 185 кандидатів на «фінішну пряму» вийшли лише 19. Голова поліцейської комісії ГУНП в Донецькій області Катерина Сухомлинова каже, що більшість з них не пройшли фізпідготовку.

Серед тих, хто очікував на спілкування з поліцейською комісією, Дмитро Беспалов, випускник Національного університету Донецької юридичної академії. Хлопець успішно здав усі тестування, включаючи фізпідготовку. Вона, до речі, далась йому легше за інші етапи, адже Дмитро є кандидатом у майстри спорту з вільної боротьби. Він піде на службу у карний розшук Центрального відділу поліції. На співбесіду Дмитро заходив першим.

«Було б прикро зійти з дистанції саме зараз», — казав Дмитро за хвилину до співбесіди, і додав, що розраховує все ж таки отримати задовільний результат, адже прикладено занадто багато зусиль.

Нервувала й тендітна дівчина Юлія Романченко, яка переїхала на Донеччину з Сумської області. 22-річна конкурсантка закінчила Національний університет імені Ярослава Мудрого і була кандидатом на посаду оперуповноваженого Лиманського відділеня поліції.

«Прагнення працювати у правоохоронній системі у мене ще з дитинства, я росла у сім’ї військових. Тому цілком свідомо пішла здобувати юридичну освіту і тепер хочу працювати в поліції», — впевнено зізнається Юлія. Вона готова змінити підбори на берці, а сукню – на камуфляж та бронежилет. Яка відповідальність лежатиме на тендітних жіночих плечах, знає, але не боїться. І вважає, що зможе і злочинця затримати, і на лінії зіткнення працювати.

Із 40 вакантних посад за результатами співбесіди залишилося вільним ще 21.

Похожие сообщения