Мiжнародний день миру

Опубликовано 25 Сен 2017

DSC_0007Для багатьох світ — це повсякденна реальність. Там, де підвалини суспільства міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися. Однак для занадто багатьох людей цей дар миру — не більше ніж казкова мрія. Вони живуть в кайданах нестабільності і страху. Це країни, в яких йде війна.

21 вересня — Міжнародний день миру. Мета цього дня — зміцнити ідеали світу як всередині країни, так і між націями. І у цей день Центральна дитяча бібліотека провела для учнів 7-А класу ЗОШ № 65 виховну годину «Нехай буде мир на всій землі!». Діти познайомилися зі структурою ООН, дізналися хто такі посли доброї волі, і в чому полягає їхня місія, згадали старі і познайомилися з новими символами світу, прослухали вірші про мир Е. Гаврюшина. З відеороликів хлопці дізналися, що посланниками миру не тільки дорослі, а ще й діти, і стають символами неприйняття війни.

Під враженням від зустрічі читачі написали свої побажання «на пелюстках» і зібрали з них «квітку світу». Хлопці і дівчата винесли головну думку, що агресія, заздрість і злість руйнує людей і держави і, щоб наблизити світ, потрібно починати з себе і з малого, проявляти більше доброзичливості, уваги і допомоги до оточуючих нас людям.

Похожие сообщения