На Донеччині триває інформаційна кампанія з протидії шахрайствам

Опубликовано 03 Ноя 2017

Протидія шахрайствам 02.11.17 3Інформаційні листівки, які містять дієві поради захисту для кожного мешканця, сьогодні розповсюджували дільничні офіцери поліції біля банківських установ, на зупинках громадського транспорту та в інших багатолюдних місцях.

За 10 місяців 2017 року на Донеччині зареєстровано трохи більше 1500 фактів шахрайств. Лише в Маріуполі піддалися обману понад 400 жителів.

До превентивних заходів, які допомагають громадянам не потрапити на гачок аферистів, залучено всі підрозділи поліції регіону – від розшуковців до дільничних. Активну підтримку в захисті населення надає й активна молодь з «Ліги майбутніх поліцейських».

Поліцейські використовують будь-які методи спілкування з мешканцями – виступи через засоби масової інформації, банери, інформаційні листівки, «живе» спілкування з найуразливішими категоріями. Адже від злочинців, навіть якщо вони діють у режимі віддаленого доступу, уникаючи прямого контакту з жертвою, можна захиститися. Для цього потрібно знати способи маніпуляції, які вони використовують.

Так, дільничні інспектори поліції провели акцію «Обережно, шахраї» за допомогою інформаційних листівок. Їх вони розміщували у відділеннях банківських установ, на зупинках громадського транспорту, біля під’їздів багатоповерхівок.

Більшість мешканців відзначає, що знає про основні шахрайські схеми, але як діяти не завжди згадає, а тому основні поради для протидії шахрайствам мають бути на очах постійно.

Похожие сообщения