На вулиці міст Донеччини виїхали новостворені групи реагування поліції

Опубликовано 28 Сен 2017

Группы реагирования полиции 27.09.17 4Це принципово новий підрозділ, що з’явився в рамках реформування поліції в цілому. Відтепер більше 600 поліцейських у складі мобільних нарядів забезпечуватимуть правопорядок та дбатимуть про безпеку на дорогах Донеччини там, де немає патрульної поліції.

21 вересня було створено групи реагування патрульної поліції, які входять до складу територіальних підрозділів поліції і підпорядковуються безпосередньо керівникам відділень та відділів на місцях.

До ГРПП входять досвідчені правоохоронці з числа представників превентивного блоку, карного розшуку, чергових частин, секторів логістики та офіцери поліції, які до цього входили до складу відділу з нагляду за безпекою дорожнього руху. Екіпажі патрулюватимуть встановлені квадрати, яких по регіону визначено 49.

Миттєве реагування на виклик громадян чи це у зв’язку із знахідкою якогось невідомого предмета, або через сімейний скандал, чи просто поліцейське піклування – це найперше і найважливіше завдання груп швидкого реагування, проте у їхні обов’язки також входить забезпечення безпеки дорожнього руху, публічна безпека, профілактичні заходи, перевірка раніше судимих чи осіб, які перебувають під адміністративним наглядом.

Наряди мають право складати адміністративний протокол, як на громадян, що порушують публічний порядок, так і за порушення правил дорожнього руху.

Варто підкреслити, що у тих населених пунктах, де діє патрульна поліція, створення ГРПП не передбачено, однак з урахуванням специфіки території обслуговування, у таких населених пунктах, як Сартана чи Талаківка, або у Слов’янському районі, продовжують діяти групи швидкого реагування. Екіпажі патрульних обслуговують лише територію Маріуполя, а тому доцільність у функціонуванні ГШР у навколишніх селищах зберігається.

Днями на своє перше патрулювання виїхали новостворені наряди поліції у Бахмуті, Покровську та Слов’янську, а сьогодні процесс новітнього реагування запущено і у Волновасі.

Похожие сообщения