На залізничному вокзалі поліцейські вилучили наркотики

Опубликовано 16 Сен 2017

Мариуполь наркотики на вокзале 15.09.17 2Марихуану унюхав в рюкзаку службовий пес, незважаючи на те, що перевізник з метою конспірації загорнув наркотик у поліетилен, а потім помістив у ємність з різким косметичним запахом. Чоловік знав, що в зоні АТО на вокзалах несуть службу кінологи та сподівався, що собаки не почують заборонену речовину.

Під час несення служби на залізничному вокзалі наряд поліції зупинив для перевірки документів чоловіка, який щойно зійшов з потягу. Пасажир, сам уродженець Луганської області, приїхав з Одеси до рідних.

Турист привернув увагу правоохоронців, а службовий пес, вихованець кінологічного центру поліції Донецької області, який ніс службу у пішому патрулі, відразу позначив, що у рюкзаку на плечах чоловіка – заборонені речовини.

Під час поверхневого огляду речей поліцейські виявили упаковку бальзаму для гоління, але всередині замість косметичного засобу – «травка».

Вилучено два згортки з речовиною, схожою на висушені коноплі. Знахідку спрямовано на експертизу.

23-річний нарколюбитель пояснив, що марихуану перевозив для особистого вживання.

Попередньо даний факт кваліфіковано за ч. 1 ст.309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Похожие сообщения