Перед канікулами поліцейські нагадали школярам про правила безпеки

Опубликовано 28 Окт 2017

Мариуполь факультатив перед каникулами 28.10 (8)Про важливе — цікаво і доступно. У Маріуполі співробітники ювенальної превенції Центрального відділу поліції провели для учнів школи — інтернату №11 «Факультатив з поліцейським».

У всіх школах Донецької області відбулися заняття, присвячені тому, як вести себе під час канікул, коли діти менше перебувають під наглядом дорослих. А також правоохоронці познайомили дітей з професією поліцейського.

Патрульні поліцейські розповіли про роботу на вулицях міста і нагадали про правила дорожнього руху.

Працівники вибухотехнічної служби показали, з якими небезпечними предметами можна зіткнутися на вулиці в зоні АТО і розповіли, що потрібно робити при їх виявленні.

З найстаршими школярами поліцейські провели заняття по праву, пояснили, в яких ситуаціях настає адміністративна та кримінальна відповідальність, як не стати жертвою злочину, в яких випадках обов’язково треба викликати поліцію.

Правоохоронці показали підліткам, як працює мобільний додаток «Поліція 102″, за допомогою якого вони можуть дати сигнал поліцейським про те, що знаходяться в біді.

На завершення занять діти отримали можливість відчути себе справжнім поліцейським за кермом патрульної машини і бронетранспорту «Спартан», на якому до школярів приїхали фахівці департаменту вибухотехнічної служби Національної поліції України.

Похожие сообщения