Поліцейські затримали двох неповнолітніх киян

Опубликовано 08 Ноя 2017

1280x720 (25) кинологи.Still058Підлітки вирішили, що вже достатньо дорослі, щоб самостійно без супроводу дорослих чи документів пересуватись країною. Дорогу Київ-Маріуполь їм перервали співробітники, що несуть службу на маріупольському вокзалі. Наразі їх повернуто батькам, які до дзвінка поліцейських навіть не здогадувались про мандрівку своїх дітей.

Юнаки були здивовані, коли правоохоронці попросили показати документи та спитали про батьків. За їх словами таке було вперше за час їх мандрівок. А ось батьки не повірили «своїм вухам», коли почули від співробітника поліції, куди поїхали діти, адже були впевнені, що підлітки знаходяться у своїх учбових закладах в м.Київ.

Хлопці розповіли, що приїхали у Маріуполь у гості до друзів, з якими познайомились влітку цього року. Білети купували у Києві на вокзалі, документи не питали ані співробітники каси, ані працівники самого потягу. Батькам про подорож вирішили не говорити, приїхали до знайомих на декілька днів, які обіцяли забезпечити житлом.

- Матері вирішив не говорити, тому що посварились, і подумав навіщо, -  повідомив 15-річний Максим.

Інший хлопець розповів, що батькам байдуже де знаходиться син. Співробітники ювенальної превенції з’ясували, що парубок живе в інтернаті сімейного типу, має 13 братів та сестер.

- Батькам та вчителю було запропоновано приїхати до Маріуполя, щоб забрати і супроводити дітей до постійного місця мешкання. Ми їх не залишили на вулиці, домовились з одним християнським центром м. Маріуполя, де дітей прийняли, влаштували. Вони перебували не на вулиці, — розповів старший інспектор ювенальної превенції Центрального відділу поліції майор поліції Валерій Шаповалов.

За даним фактом зібрані матеріали будуть передані за місцем мешкання до відповідних служб по прийняттю рішення у відношення батьків. З підлітками проведено профілактичну бесіду.

Похожие сообщения