Поліцейські затримали злодія під час спроби продати крадене

Опубликовано 27 Сен 2017

1111 fotografiiУ Кальміуське відділення поліції звернувся пенсіонер, який виявив пропажу електропили. Через 6 годин після заяви правоохоронці затримали чоловіка під час продажу з рук викраденого ним майна.

Коли сталася крадіжка, потерпілий не знав, так як відсутність електропили виявив, тільки коли вирішив заготовити дров.

Складністю в розкритті злочину стало те, що час скоєння крадіжки було невідомо. Поліцейські провели побудинковий обхід з метою встановлення можливих свідків і очевидців, перевірили ринки і ломбарди в надії отримати інформацію про продаж викраденого.

В ході роботи з населенням правоохоронці з’ясували, що кілька днів тому один чоловік пропонував купити електропилу.

Було встановлено 24-річний житель Маріуполя, безробітний, до кримінальної відповідальності які раніше не притягувався. Він пропонував купити електричну пилу робітникам і тим хто займається благоустроєм будинків. Під час бесіди з правоохоронцями зізнався у скоєнні крадіжки.

Зі слів затриманого, він скоїв крадіжку, так як не міг знайти роботу. Навмання вибрав будинок, перевірив, що нікого немає. Двері були відчинені — викрадач проник всередину, вибрав те, що можна було дорожче продати, і пішов.

На даний момент чоловік перевіряється на причетність до схожих злочинів скоєних у Маріуполі. Викрадене вилучено найближчим часом буде повернуто власнику.

Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 3 років.

Похожие сообщения