Поліція Донеччини та Маріупольський державний університет уклали угоду про співпрацю

Опубликовано 21 Сен 2017

Начальник в МГУ 20.09 (18)Вчора, 20 вересня, очільник поліції Донеччини Микола Семенишин та ректор МДУ Костянтин Балабанов підписали документ, який є продовженням взаємодії поліції та провідного вишу у рамках партнерства, започаткованого рік тому. Новим напрямком співпраці стала протидія насильству відносно дітей.

Генерал Семенишин відвідав Маріупольський державний університет та після екскурсії вишем, де розташовані представництво Європейської організації публічного права, Інформаційний центр ЄС в Україні, зустрівся з викладачами та студентами.

Представляючи гостя, ректор університету Костянтин Балабанов розповів про співпрацю вишу та обласного главку поліції у рамках договору, підписаного в 2016 році за ініціативою першого заступника голови Нацполіції України генерала поліції другого рангу В’ячеслава Аброськіна.

В результаті партнерства було втілено низку важливих проектів. З метою підвищення кваліфікації правоохоронців викладачі МДУ проводять в обласному главку курси лекцій з української мови, історії України та культури. А студенти проходять практику на базі Головного управління. Також проводяться спільні науково-практичні конференції та культурні заходи.

Микола Семенишин розповів про пріоритетні напрямки роботи поліції Донеччини та відзначив, що продовжуватиме всі традиції, започатковані попередніми керівниками, в тому числі – співпрацю з науковою спільнотою та студентською молоддю.

- Надзвичайно важливо сьогодні налагоджувати діалог між поліцією та суспільством, щоб ви почували себе захищеними, у безпеці, та могли реалізовувати свій потенціал. Будемо втілювати наші ідеї на благо Донеччини та всієї України, — звернувся генерал до колективу університету, відзначивши потужну наукову школу МДУ, яка має визнання на міжнародному рівні.

Новий етап співробітництва між поліцією та вищим навчальним закладом було закріплено у договорі, який підписали Микола Семенишин та Костянтин Балабанов. Одним з нових напрямків співпраці стала розробка спільного плану заходів з протидії насильству над дітьми. Крім того, у рамках співпраці передбачено стажування студентів в поліції Донеччини, проведення майстер-класів, наукових семінарів, екскурсій в обласний главк тощо.

- У нас багато талановитих, розумних, цікавих студентів, вони готові служити Україні і народу, розвивати свої здібності, — відзначив ректор МДУ.

Під час зустрічі студенти цікавилися, які нововведення плануються в поліції, як змінилися вимоги для вступу на службу та чим зумовлений значний некомплект поліції на Донеччині.

Відповідаючи на останнє питання генерал Семенишин зазначив, що сподівається на те, що некомплект буде зменшено протягом року, і секрет такого успіху – саме у таких зустрічах з активною молоддю.

Головний поліцейський області подякував студентам за активну громадянську позицію, відзначивши, що саме молодь є рушійною силою змін, та запросив небайдужих випускників вступати до лав поліції.

- У нас перевірений колектив в різних життєвих обставинах, в тому числі бойових діях. Тому служба в поліції – це життєва позиція. У безпеку вкладені надзвичайно великі інвестиції, на Донеччині працює найпотужніша система «Безпечне місто». І в нас буде найпотужніша поліція – поліція Донеччини. Пишаюся працівниками поліції, які залишилися вірними присязі народу України та, незважаючи на труднощі, залишаються відданими серцем своїй справі. Тому хай буде менше, але якісніше, — підкреслив Микола Семенишин.

На завершення заходу генерал вручив нагороди викладачам МДУ, які брали участь у навчанні співробітників поліції.

Похожие сообщения