Поліція Донеччини вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Опубликовано 14 Дек 2017

photo_2017-12-14_16-00-34Поліцейські по всій області привітали ліквідаторів та поклали квіти до меморіалів на честь героїв, які 31 рік тому ціною власного життя та здоров’я зупинили ядерну катастрофу, яка загрожувала людству.

Саме у цей день, 14 грудня 1986 року, четвертий аварійний реактор ЧАЕС накрили саркофагом. виток радіації було блоковано.

Сьогодні співробітники поліції Донецької області взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

В ті часи правоохоронці були одними з тих, хто першим опинився на місці трагедії та прийняв удар ядерної стихії на себе, а потім несли службу в 30-кілометровій зоні.

Керівники підрозділів поліції привітали своїх колег-«чорнобильців», нині пенсіонерів МВС, а діти з «Ліги майбутніх поліцейських» звернулися до них зі словами вдячності.

У містах Донеччини відбулися мітинги-реквієми, під час яких поліцейські вшанували пам’ять загиблих під час ліквідації наслідків техногенної катастрофи хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятних знаків Чорнобильської трагедії.

Похожие сообщения