Правоохоронці затримали трьох маріупольців в момент наруги над могилами

Опубликовано 04 Окт 2017

2_2017-10-03_12-28-44Зловмисники розбирали на метал недоглянуті могилки на цвинтарі, забираючи хрести, металеві надгробки і огорожі. Затримані дають свідчення.

У відділення поліції звернувся житель Маріуполя про те, що на кладовищі пошкоджено могила його дідуся. Слідчо — оперативна група, збираючи матеріали за даною заявою, на кладовищі в Лівобережному районі почула удари металу об метал. Пройшовши по території до джерела шуму, поліцейські застали трьох чоловіків при розбиранні огорожі.

Жителі Маріуполя 29, 31 і 35 років раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за майнові злочини. «Заробляли» на життя збором металобрухту, а потім вирішили розбирати рідко відвідувані могили на цвинтарі і здавати деталі конструкцій на метал. Щоб не привертати уваги в пунктах прийому металу, ламали вироби на дрібні шматки.

Правопорушники перевіряються на причетність до схожих злочинів на території Маріуполя. Поліцейські відпрацьовують пункти прийому металобрухту.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 297. Кримінального Кодексу України «Наруга над могилою, іншим місцем поховання». Покарання за даний вид правопорушення — до 3 років позбавлення волі.

Похожие сообщения