Рівень злочинності в Маріуполі знизився на 20%

Опубликовано 27 Сен 2017

Горсовет Семенишин 27.09.17 1Такий результат роботи сучасної системи безпеки, яка була впроваджена у співпраці з громадою та органами місцевого самоврядування. Про це генерал Семенишин повідомив сьогодні, 27 вересня, під час виступу на сесії у Маріупольській міській раді.

Начальник обласного главку поліції відзначив, що оперативна обстановка в місті на сьогодні — стабільна.

- Загальний рівень злочинності в Маріуполі зменшився на 20%, у а кількість злочинів, вчинених в громадських місцях, знизилася на 60%, — повідомив Микола Семенишин.

Генерал також зазначив, що розкриті всі 10 навмисних вбивств, всі нанесення тяжких тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками, 6 з 9 розбійних нападів, також наразі розкриваються 70% пограбувань.

Очільник поліції Донеччини відзначив, що таких результатів вдалося досягти завдяки роботі системи безпеки, яка на сьогодні є однією з кращих у країні, та подякував депутатам м. Маріуполя за сприяння у її впровадженні.

Крім того, Микола Семенишин розповів громаді про пріоритетні напрямки роботи поліції на сьогодні.

- Це в першу чергу покращення розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, протидія незаконному обігу зброї та наркотиків, торгівлі людьми, а також формування високопрофесійного колективу, який здатний на високому рівні надавати якісні поліцейські послуги, — підкреслив генерал.

Похожие сообщения