Школярі відвідали «штаб-квартиру» поліції Донеччини

Опубликовано 16 Сен 2017

Школьники в гостях у полиции 15.09 (3)14 учнів школи №26 стали одними з перших маріупольців, хто познайомився з новим очільником поліції Донецької області Миколою Семенишиним. Говорили про реформу поліції, співпрацю з молоддю, а також читали вірші.

Головне управління Нацполіції в Донецькій області відкрите для молоді, і сьогодні поліцейські провели ще одну екскурсію для маріупольських старшокласників.

Підлітки побували у центрі керування всією поліцією області, на власні очі побачили нові технології поліції у сфері безпеки та поспілкувалися з людьми, які всім цим стоять.

Співробітники ювенальної поліції показали хлопцям та дівчатам місце, де їхні однолітки-учасники громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських» два роки тому заклали лист у майбутнє, який буде відкрито в 2026 році.

Школярі відвідали «серце» поліції Донеччини – Єдиний аналітичний сервісний центр (UASC), співробітники якого наживо показали, як вони приймають виклики від громадян, які надходять не тільки на телефонну лінію 102, але й через мобільний додаток «Поліція 102». Дітям також продемонстрували можливості інтелектуального відеоспостереження, яке автоматично ідентифікує номер, модель, марку та навіть колір автомобілю, що знаходиться у зоні видимості камери, а також за певних умов розпізнає обличчя водія.

А далі молодь зустрілася з новим керівником поліції Донеччини Миколою Семенишиним та його заступником Павлом Алексєєнко.

Генерал Семенишин відзначив, що для нього це перша, знакова зустріч з молоддю Донеччини та відразу знайшов з підлітками спільну мову. Разом з поліцейськими хлопці та дівчата цитували Тараса Шевченка, ділилися міркуваннями щодо подальшого розвитку поліції та визначали, якою має бути успішна людина.

- «В своїй хаті – своя правда, своя правда і сила і воля». В Маріуполі і на Донеччині також є і сила, і воля. Основний девіз поліції — служити та захищати, ми завжди відкриті та чекаємо вас до наших навчальних закладів, — звернувся до старшокласників головний поліцейський області.

Бесіда була суто неформальною, однак стосувалася цілком серйозних питань. Зокрема підлітків цікавило, наскільки глибоким є реформування правоохоронних органів та чи продовжує поліція оновлюватися.

- Хочеться вірити, що поліція зараз – чесна. Ми бачимо, що вона покращує технології для розшуку злочинців, для безпеки. Вірю, що поліція ще більше укріпиться, та у майбутньому готовий допомагати нашій поліції, — висловив свою думку старшокласник Валентин.

Павло Алексєєнко відзначив, що саме для того, щоб поліція мала змогу оновлюватися, правоохоронці і запрошують молодь.

- Нам цікава ваша думка та позиція. Якщо ви хочете реформувати – приходьте до нас з вашими ідеями, — зазначив Павло Алексєєнко.

Поліцейські подарували дітям книги, адже, за словами Миколи Семенишина, щоб бути успішною людиною, важливо, що ти читаєш та кого слухаєш. Генерал подякував вчителям навчального закладу, які вчать дітей бути гідними громадянами своєю країни.

Під час екскурсії молодь побачила також осередок української культури, музей поліції Донеччини та «Ліги майбутніх поліцейських». А на завершення «протестували» спецтранспорт, який використовує в повсякденній роботі поліція в зоні АТО – БТР, БМП та броньовану «Варту», на якій вночі патрулюють Маріуполь бійці спецпідрозділу КОРД.

Похожие сообщения