Шляхом змін

Опубликовано 03 Апр 2015

А ви давно щось міняли в своєму житті?

Мені одного дня під час обіду на роботі прийшла думка змінити місто. Так, через декілька діб я опинилась у Львові. На то було багато причин: від ситуації в країні до особистого життя. Буває, коли рідне місто стає тобі трохи ворожим і робить боляче спогадами. На диво, інше прийняло тепло. Як виявилося, навіть є деякі знайомі, яких раніше не було. І саме вони дали підтримку і таку необхідну на новому місті компанію.

Пам’ятаю, як мріяла подорожувати і думала, що треба буде обов’язково завітати до Львову, бо стільки про нього чула. Опинившись тут, першим враженням було: «За що мені так пощастило бачити цю красу? Як добре, що я наважилась».

Тут така затишна атмосфера, що навіть поза бажанням настрій стає романтичним і веселим. В купі різноманітних кафе можна загубитися, але потім, з часом, з’являється якесь улюблене. Вже півроку я не можу намилуватися видом з високого замку, досі в захваті від Стрийського парку, і кожного разу блукаю по центру як вперше – з подивом.

Окрема тема — дворики в старому Львові. Чарівні, лялькові, чи книжні – в них можна зустріти стільки сюрпризів! Кожен з них індивідуальний, цікавий, зі своєю специфікою. Тут багато є на що подивитися — за весь час перебування я й більшої частини цікавинок ще не побачила на власні очі.

Незвично, що в суспільному транспорті нема хамства і зовсім рідко буває з`ясування стосунків з пільговиками. У нашому в місті це звичайна картина майже кожної поїздки.

Мене часто питають, чи хочу я при можливості повернутися додому. Відповідаю – ні. Так, в гості їздити хотілось би частіше, бо не вистачає близьких людей, рідного Азовського моря. Але коли відкриєш для себе нове життя, вже не має сенсу робити крок назад.

Ми якось відразу зійшлись — я комфортно почуваю себе, гуляючи містом, наче це мій великий дім. Львів став свого роду подорожником для мого серця і настрою. Чи то лікувальний ефект від кави і шоколаду, чи то бруківка з соборами впливають на мене позитивно, не знаю. Але впевнено можу сказати, що знайшла свій рецепт оновлення. Тож наважтесь на пошук свого в цьому великому світі.

Автор: Оксана Тарасенко

Cincopa WordPress plugin