Тиждень Нестайківських читань

Опубликовано 02 Фев 2016

У дитячій бібліотеці ім. В. Нестайко цілий тиждень проходили Нестайківські читання. У книжкових виставок «Чарівник з Країни дитинства» та «Країна мрій В.З. Нестайко» кожен мав можливiсть прочитати та обговорити книжки письменника.

В бібліотеці є постійні читачі, які полюбляють книжки цього автора. Прочитавши одну книжку, діти брали читати ще і ще. У ці дні 57 читачів, і маленьких, і дорослих, познайомились з творами В.З. Нестайко. Бібліотекарі, переодягнувшись в героїв Нестайківських книжок, знайомили юних читачів зі своїми улюбленими оповіданнями. В бібліотеци зв’язок з письменником був давно – велося листування, а потім спілкування з родиною: вдовою та донькою. Великим подарунком на початку 2016 року була листівка з вітанням до працівників та читачів бібліотеки і посилка з книжками.

Також була проведена піар-акція «Наша бібліотека носить ім’я В.Нестайко». Бібліотекарі розповідали мешканцям мікрорайону «Східний» про українського письменника, його життя, запрошували в бібліотеку, що б ближче познайомитися з його творами, і робили фото напам’ять. Чоловіки виявились сором’язливими, відмовлялися від фотографування, але вступали в діалог з бібліотекарками. Дитячий лікар згадав фільм, знятий по книзі «Тореадори з Васюківки». Колишній військовий сказав, що знає і поважає В.З. Нестайко. Понад 30 дітей та дорослих приєдналися до піар-акції.

Закінчився тиждень відео-мандрівкою «В. Нестайко. Родом з дитинства», під час якої діти дізналися про те, якою він був веселою, сонячною і світлою людиною.

Cincopa WordPress plugin

Стелла Руденко

Похожие сообщения