У Волновасі поліцейські поставили на облік родину, де дитина голодувала

Опубликовано 28 Сен 2017

Волноваха дитина голодує 28.09.17 34-річна дівчинка має проблеми зі здоров’ям, однак, матір не планує займатися її лікуванням. Дитина не тільки не ходить до садочка, бо матір витрачає всі гроші на розваги, так ще й голодує кожного дня. Матір намагалася обдурити правоохоронців, сховавшись у зачиненому будинку.

До правоохоронців надійшов виклик від лікаря вузлової лікарні м. Волноваха. Жінка розповіла, що 4-річна дівчинка із захворюванням крові стоїть на обліку в лікарні, але її матір відмовляється здавати аналізи та розпочати лікування.

Коли правоохоронці приїхали за вказаною адресою, то побачили замок на дверях. Тільки порожня колиска нагадувала про те, що в помешканні живе родина.

Поліцейські спільно з лікарем та представниками соцслужби почали шукати власницю будинку. Сусіди розповіли, що бачили, як жінка потрапляє у будинок через вибите вікно. Як виявилося, доки поліція опитувала сусідів, горе-матір тихенько ховалася у помешканні.

Коли нарешті правоохоронці змогли потрапити всередину, то побачили матір, яка прикрила дитину ковдрою, нібито маленька у дитсадочку. Але брехати довелося недовго.

Дівчинку знайшли, голодну і налякану. Вона розповіла, що мама не має грошей, тому мало годує і не водить у садочок. В свою чергу, жінка продовжувала вигадувати різні причини, чому вона не годує та не лікує свою рідну дитину.

На горе-матір був складений адміністративний протокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Наразі цю родину поставлено на облік, а поведінку матері взяли під контроль поліцейські.

З початку року співробітники поліції Донецької області притягнули до відповідальності 1063 особи, які не дбали про власних дітей, змушуючи їх страждати.

Похожие сообщения