Учасниця «Ліги майбутніх поліцейських» презентувала свої малюнки

Опубликовано 12 Окт 2017

Покровск Дарья Острикова 11.10 (10)Подяки, грамоти, квіти та щирі слова захоплення – це все було для юної талановитої художниці Дар’ї Острікової, виставка робіт якої відбулась в історичному музеї Покровська під гаслом «Душі чаруючи світила».

Керівник покровської ланки «Ліги майбутніх поліцейських» Інна Червякова за два роки існування молодіжної організації знає багато «таємниць» своїх підопічних. Так, дізнавшись про неймовірний талант Даші у сфері малювання, та побачивши її роботи, керівник вирішила, що таку красу мають побачити мешканці Покровська. І ось вчора насолоджуватись картинами мали змогу всі бажаючі на першій персональні виставці Дар’ї Остікової. На експозиції було представлено 40 вишуканих робіт 16-річної талановитої художниці.

Малювати Даша почала з дитинства. Перші свої «шедеври» вона створювала на шпалерах у своїй квартирі. Ну, а першими оцінити талант доньки мали змогу її батьки, які сприяли його розвитку. Так, коли дівчинка пішла до школи, мати записала її до дитячого гуртка, де Дар’я розмальовувала дощечки. А в 13 років, коли замість омріяного велосипеду, дівчині подарували професійний набір для художника, вона почала вже створювати свої картини.

Наразі свій художній талант Даша розвиває самостійно. Найбільше вона полюбляє малювати портрети людей, міфічних та казкових персонажів. Дівчина малює дуже швидко в складній техніці — акварелі. Щоб намалювати картину їй потрібно близько 4-5 годин.

«Мене дуже часто запитують: «Чому саме акварель? Це ж складно.» Дійсно, це нелегка техніка малювання. Однак всі картини виглядають прозорими, чистими і легкими. Здається, що видно душу кожного зображеного героя. А коли я малюю, то цілком поринаю в світ своїх персонажів, проживаю кожне їхнє життя», — розповідає Даша.

Знайомі та вчителі кажуть, що Дар’я дуже обдарована та творча дитина. Адже окрім художнього таланту, вона добре навчається у школі, приймає участь у різноманітних міських та всеукраїнських олімпіадах і конкурсах, власноруч створює подарунки для своїх рідних та друзів. Також Даша одна з перших вступили в ряди «Ліги майбутніх поліцейських» і стала однією з найактивніших учасниць. Так, разом з іншими лігівцями, вона завжди готова допомагати правоохоронцям у їх превентивних заходах, проводити правові та пізнавальні уроки для школярів та вихованців дитячого садочку.

А ось пов’язувати своє життя із роботою у правоохоронних органах, як її батьки, творча дівчина не планує. Вона мріє вивчитись на архітектора та створити власний архітектурний шедевр.

«Я дуже хочу стати архітектором і вже готуюсь до вступу у виш. А ще мрію подорожувати по світу та знайомитись з культурою та історією різних країн, вивчати їхні мови. І звичайно, планує далі малювати та проводити нові виставки своїх картин», — розповідає Дар’я.

На відкриття виставки прийшли рідні, близькі, друзі, учасники Ліги та співробітники Покровського відділу поліції. Гості не тільки висловили захоплення від картин, а й прочитали вірші і заспівали пісні для винуватиці зустрічі, та нагородили подяками та грамотами.

«Добре, коли людина любить свою справу і працює. Це початок великого плавання в мистецтві. Це перші кроки Дар’ї, і я сподіваюся, що в майбутньому у неї буде ще багато виставок, і вона досягне великих успіхів на цьому терені», — зазначила керівник «Ліги майбутніх поліцейських» Інна Червякова.

Похожие сообщения