В Маріуполі затримано серійного угонщика

Опубликовано 28 Сен 2017

11_2017-09-27_17-16-24Місцевий мешканець «спеціалізувався» на недорогих авто марки «Жигулі», а всі злочини скоював у стані алкогольного сп’яніння. Будучи любителем техніки, він на «швидку руку» викрадав транспортні засоби, аби покататися. Вправному злодієві належить вперше опинитися в залі суду.

До Кальміуського відділення поліції надійшло одразу кілька повідомлень про викрадення автомобілів з неохороняємих стоянок. Злодій діяв вночі, а слідів майже не залишав.

Оперативники розгорнули комплекс слідчо-оперативних заходів. Відпрацьовувалися місця ймовірного збуту викраденого, зокрема автотранспортних деталей, металобрухту, а також територія, прилегла до квадрату вчинення угонів. Проводилася робота з раніше засудженими за таку категорію злочинів осіб, а також бесіди з можливими свідками та очевидцями події. Це дозволило отримати інформацію щодо особи ймовірного угонщика, а згодом затримати його.

Маріуполець 1989 року народження раніше в поле зору правоохоронців не потрапляв. З’ясувалося, що він знається на зборці-розборці авто, а тому підібравши транспортний засіб, з легкістю потрапляв всередину, вручну заводив двигун і катався вулицями до першої поламки чи закінчення пального.

Перший викрадений автомобіль зловмисник кинув там, де він зупинився, а інший відігнав до безлюдного місця і заховав. За кілька днів забравши його, перегнав до товариша, розібрав, двигун продав як деталь, а інші частини відніс на металоприйомку.

Наразі він перевіряється на причетність до вчинення аналогічних злочинів на території міста.

Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно» Кримінального кодексу України, за що передбачено до 8 років позбавлення волі.

Похожие сообщения