Волноваські поліцейські знайшли чотирьох втікачів з Маріуполя

Опубликовано 21 Сен 2017

Волноваха потеряшки с интерната 20.09.17 1Неповнолітні хлопці віком 14 та 15 років втекли з маріупольського інтернату та майже три дні самотньо блукали в іншому місті. На розшук дітей було піднято не тільки поліцію Маріуполя, але й навколишніх міст. На щастя, поліцейські знайшли їх неушкодженими і повернули вихователям дитячого закладу.

Юні втікачі розповіли правоохоронцям, що вони вилізли з другого поверху інтернату для того, щоб поїхати у Волноваху до свого товариша. Чотири підлітка зупинили автівку та попросили водія підвезти їх. Добиралися об’їзними дорогами, аби оминути блокпости.

У Волновасі втікачі, не маючи грошей, просили у перехожих продукти харчування, а ночували прямо на вулиці.

Орієнтування з прикметами неповнолітніх хлопців відразу отримали всі зовнішні наряди правоохоронців не тільки в Маріуполі, але й по всій області.

Волноваські групи швидкого реагування відразу почали відпрацьовувати місця можливого знаходження підлітків, і швидко розшукали хлопців.

Наразі всі діти цілі та неушкоджені. Вчора ввечері їх передали до Маріупольського інтернату №2.

Поліція звертається до громадян з проханням: якщо ви побачили на вулиці самотніх дітей, негайно повідомляйте про це за номером 102.

Похожие сообщения