Звання найбільш підготовленого бойового підрозділу у зоні АТО

Опубликовано 15 Окт 2017

Соревнования по кроссфиту 15.10 (1)Серед 20 команд з числа правоохоронних органів та військовослужбовців команда поліції ГУНП в Донецькій області за кількістю набраних балів посіла 4 місце, залишивши позаду сильних суперників обох регіонів. Змагання з кроссфіту було присвячено Дню захисника України.

До складу поліцейської збірної увійшли спецпризначенці з КОРДу та криміналіст з Центрального відділу поліції. 27 річний Станіслав Лавриненко, маріупольський поліцейський, каже, що давно займається спортом. Починав з футболу, далі – тяжка атлетика, а з весни цього року професійно займається кроссфітом. Обрав цей напрямок не випадково, бо саме тут розвиваються всі групи м’язів, крім того, це розвиток витривалості, адже до нього входять як силові вправи, так і гімнастичні, а також кардіонавантаження.

Перед початком змагань усі учасники виглядали спокійними – кожен був налаштований на перемогу та вірив у свої сили. Турнір не йде у жодне порівняння з тим, з чим доводиться стикатися кожному з учасників щодня під час виконання поставлених службових завдань.

Перший етап складався з 4-х різних вправ – від підняття ніг до корпусу тіла на перекладині до віджимань. На кожну вправу було виділено кілька хвилин, а зробити потрібно було якомога більше, бо саме від кількості залежав загальний бал команди. На цьому етапі поліцейські першими впоралися із завданням, залишивши позаду прикордонників та військовослужбовців.

На другому етапі на учасників чекали вправи на силу та витривалість, а третій повністю складався з силових навантажень.

За підсумком 3-х етапів збірна ГУНП в Донецькій області набрала 13 балів і посіла 4 місце у турнірній таблиці, а перемогу здобули представники Служби безпеки України.

Змагання, присвячені Дню захисника України серед силових структур та військових підрозділів України пройшли і в столиці. У них також взяли участь спецпризначенці з Донеччини та посіли 3 місце серед 8 команд-учасників.

Похожие сообщения