«16 днів проти насильства»: У Маріуполі засвітилися лазерні долоні

Опубликовано 26 Ноя 2020

98074-5H0A0130-2Маріуполь приєднався до всесвітньої акції «16 днів проти насильства». Вона звертає увагу людей на проблему насилля, незалежно від статі, віку, раси чи соціального статусу. На площі Свободи засвітилися лазерні долоні – символ підтримки. Їх можна побачити кожного дня о 17:00. Крім того, у місті реалізується програма соціальної обізнаності. 

Акція проходить щорічно, починаючи з 1991 року. Міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Громадяни та організації з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради однієї мети: збільшити обізнаність про форми насильства та створити безпечний простір.

«Поліція завжди прийде на допомогу. Для цього працює цілодобова група «Поліна». Вона виїжджає на виклики пов’язані з насильством. У будь-який час можна звернутися на цілодобову лінію «102»», — зазначив заступник начальника Центрального відділу поліції Ігор Шмєльков.

Якщо кривдник находиться поруч з жертвою можна зв’язатися з соціальною підтримкою через онлайн-засоби зв’язку. Наприклад Чат бот #ДійПротиНасильства у Телеграм (@police_helpbot).

«Помаранчевий колір, яким підсвічують будинки та вулиці у багатьох містах світу означає – незгоду з насиллям у суспільстві, боротьбу проти нього та початок нового яскравого життя», — розповіла  спеціалістка програми ООН з відновлення та розбудови миру Ольга Цуприкова.​

Похожие сообщения