Аптека з незаконним продажем нарковмісних ліків

Опубликовано 23 Окт 2017

5_2017-10-21_15-35-18Більше 3000 кодеїно-  і ефедриновмісних пігулок виявили правоохоронці в одній з аптек Маріуполя в ході обшуку. Вилучене направлено на експертизу.

Перевіряючи інформацію, отриману від представників новинного інтернет-видання Маріуполя про безрецептурний продаж кодеїновмісних ліків в одній з аптек Центрального району, поліцейські встановили очевидців реалізації товару.

Під час санкціонованого обшуку в аптечному пункті було вилучено 3026 кодеїно- і ефедриновмісних пігулок в різних упаковках, 200 з яких — невідомого походження, упаковані в целофанові пакети.

Також в підсобному приміщенні були виявлені порожні упаковки з-під незаконно реалізованих препаратів — приблизно більше 50 тисяч таблеток.

В період проведення слідчих дій будь-яких документів, які б підтверджували працевлаштування реалізатора, а також те, що він є фармацевтом, виявлено не було.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 320 Кримінального кодексу України «Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів». Ведеться досудове розсідування.

Покарання, передбачене санкцією статті, — позбавлення волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Похожие сообщения