Чим важлива професія поліцейського та як ним стати?

Опубликовано 28 Окт 2017

Урок в интернате 27.10 (12)У Маріуполі правоохоронці показали свою роботу підопічним інтернату. У цьому закладі живуть та навчаються діти, яким особливо потрібна увага та чуйне ставлення з боку дорослих. А якщо ці дорослі ще й діючі працівники поліції, то користь від такого спілкування є подвійною. Адже правоохоронці, як ніхто інший, можуть підказати юним співбесідникам, як вберегтися від небезпеки та не стати на хибний шлях.

27 жовтня в рамках проекту факультативного навчання, ініційованого керівництвом обласного главку поліції Донеччини, працівники управління кадрового забезпечення спільно з активістами ветеранської організації та представниками Донецького юридичного інституту провели зустріч з вихованцями обласної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.

Сьогодні для підлітків цікаво було усе: інформація про умови вступу до профільних навчальних закладів, демонстрація озброєння та прийомів самозахисту, тренінг з психологом та розповіді ветеранів і молодих фахівців про роботу в правоохоронних органах у минулому та нині.

Зустріч проводилася одночасно у кількох студіях. Дев’ятикласникам гості повідомили про умови вступу до відомчих вишів та наголосили на необхідності підтримувати добру фізичну форму. Адже успішне складання ЗНО ще не гарантуватиме вступу – для того, аби стати курсантом, потрібно буде успішно скласти ще й додатковий іспит з фізичної підготовки.

Одночасно у паралельному класі пройшла зустріч з Головою ветеранської організації Мар’їнського відділу поліції Іваном Санжаревським, який, як виявилося, у минулому сам був вихованцем дитячого будинку. Ветеран з особливою теплотою привітав дітей з Мар’їнського інтернату, які опинилися у Маріуполі після того, як їх заклад було зруйновано під час боїв. Правоохоронець поділився з дітьми своїми враженнями від роботи у поліції та закликав юних співбесідників ніколи не порушувати закон.

Молоді працівники розповіли про діяльність нової поліції та показали, як користуватися мобільним додатком «Поліція – 102», розробленим фахівцями поліції Донеччини спеціально для безпеки дітей. Завдяки такому ноу-хау дитина за умови наявності смартфону зможе з будь-якого місця викликати наряд поліції, і за лічені хвилини їй прийдуть на допомогу.

Фахівці тренінгового центру розповіли про правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів і можливих артилерійських обстрілів. Крім того, досвідчений працівник продемонстрував учням 7-х класів зразки озброєння.

А 8-класники уважно стежили за рухами поліцейського-тренера, який не лише продемонстрував їм прийоми самозахисту, але й надав можливість відпрацювати побачене на практиці. При цьому особливе зацікавлення підлітків викликала тактика дій при раптовому нападі правопорушника ззаду.

Для 6-класників психологи провели тренінг: діти із великим зацікавленням розглядали різні психологічні ситуації та малювали.

Час сплинув дуже швидко, і шкільної години не вистачило для того, аби відповісти на усі запитання підлітків. Вихованці інтернату – і маленькі, й дорослі були дуже вдячні правоохоронцям за увагу та запросили поліцейських відвідати їх знову.

Похожие сообщения