Чоловік погрожував своїй дружині саморобним пістолетом

Опубликовано 10 Ноя 2017

22_059За для авторитету 40-річний місцевий мешканець у сімейній сварці почав погрожувати своїй дружині саморобною зброє. З’ясувалось, що 3 роки тому пістолет чоловік зробив самостійно для самооборони.

Близько шостої вечора до Центрального відділу поліції надійшло повідомлення про погрозу вогнепальною зброєю. 44-річна жінка повідомила, що у ході сімейної сварки чоловік дістав саморобний пістолет. На місце злочину виїхала слідчо-оперативна.

Як з’ясувалось, чоловік на підпитку почав агресивно себе поводити, розпочалась сварка. Злочинець згадав, що ще 3 роки тому самостійно змайстрував пістолет, і вирішив похизуватись їм перед дружиною. Раніше чоловік вже був осуджений, і як виявилось, не хотів прощатись з кримінальним минулим.

Правоохоронці вилучили пістолет, а чоловіку загрожує до 7 років позбавлення свободи. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України

«Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Нагадуємо, що на Донеччині проходить спецоперація «Зброя», у рамках якої кожен мешканець може добровільно здати вогнепальну зброю задля уникнення кримінальної відповідальності і для перешкоджання тяжким злочинам.

Похожие сообщения