Долоньки добра та здоровья створили майбутні поліцейські та діти з реабілітаційного центру

Опубликовано 26 Окт 2017

Волноваха центр реабилитации Лига 26.10 (4)У волноваському центрі реабілітації виховуються більше 10 дітей, які мають певні проблеми із здоров’ям. Лігівці разом з правоохоронцями організували для вихованців урок майстерності, щоб малеча розвивала моторику рук, розважалася, а головне не відчувала себе особливими.

Такі різні і такі щирі посмішки дітей завжди зустрічають місцевих правоохоронців та учасників «Ліги майбутніх поліцейських». Наразі у волноваському центрі реабілітації для дітей з обмеженими можливостями оновлення. Частина діточок пішла до школи, а на їх місце прийшли новачки. Тому, цього разу поліцейські познайомилися з ними та запропонували створити сонце з власних долонь. Малеча відразу оживилася та уважно слухала майора поліції Оксану Божу, яка більше 15 років працює з дітьми, і тому має свій підхід до кожного слухача.

Після отриманих настанов лігівці разом з малечею почали творити. З різнокольорового паперу потрібно було вирізати долоньку та залишити на ній побажання для своїх друзів.

Діти бажали один одному: здоров’я, любові, добра, піти по скоріш до школи та багато іншого. А після уроку творчості всі разом ласували солодощами.

- Ці діти мають складну долю, а їх батьки та вихователі прикладають багато зусиль, щоб забезпечити та навчити їх всім необхідним. Тому, для нас дуже важливо бути поряд, бути підтримкою для дітей та дорослих. Головний результат – це дитячі посмішки та не загублена надія в очах,- зазначила Оксана Божа.

Похожие сообщения