Екскурсії в обласний главк поліції під час осінніх канікул

Опубликовано 05 Ноя 2017

Дети на каникулах 04.11 (11)Під час осінніх канікул обласний главк поліції гостинно розчинив двері перед старшокласниками з усієї Донеччини. Екскурсії в рамках спільного проекту з Донецьким юридичним інститутом відбувалися щодня, з 30 жовтня по 4 листопада.

Таким чином понад 200 школярів з шести великих міст – Покровська, Краматорська, Слов’янська, Бахмута, Волновахи та Маріуполя та мали можливість на власні очі побачити роботу поліції у зоні АТО.

Для того, щоб найбільш наочно ознайомити школярів із роботою в правоохоронних органах, співробітники поліції проводять з ними профорієнтаційну роботу. До неї входять як «правові» уроки і факультативи, так і «дні відкритих дверей». Протягом усього тижня підлітки відвідували адміністративну будівлю Головного управління Національної поліції в Донецькій області, де на власні очі змогли побачити роботу чергової частини і Єдиного аналітичного сервісного центру. На екскурсії по музею поліції регіону старшокласникам розповіли про історію та традиції органів внутрішніх справ області, діти дізналися про подвиги правоохоронців під час проведення АТО.

Слід відзначити, що абсолютна більшість екскурсантів — учасники громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських». Ці діти давно цікавляться професією поліцейського та мріють у майбутньому пов’язати своє життя з правоохоронними органами. Тому «майбутні поліцейські» беруть активну участь у громадському житті та разом із своїми наставниками – діючими співробітниками поліції проводять акції та рейди, метою яких є захист громадян від шахраїв, попередження наркоманії та інших шкідливих звичок тощо. До речі, за два роки існування організації понад 40 учасників Ліги вступили до вищих навчальних закладів системи МВС, аби стати поліцейськими.

Після відвідування главку діти знайомилися з чотирилапими детективами з поліцейського кінологічного центру. Сьогодні тут працює 12 службових собак, здатних виконувати надскладні завдання щодо затримання злочинців, пошуку людей, виявлення заборонених речовин тощо.

Наприкінці подорожі школярі відвідували Донецький юридичний інститут. Старшокласники з усіх куточків Донеччини побували у спальних приміщеннях, спортивній залі та навчальних класах, поспілкувалися з керівництвом вишу. Організатори зустрічі продемонстрували для них фільм про навчання в інституті та ознайомили з умовами вступу до навчального закладу.

Спілкування виявилося дуже жвавим та корисним для обох сторін. Незважаючи на те, що більшість старшокласників вже визначилися з майбутньою професією, на екскурсії вони дізналися багато нового про поліцію, і, цілком вірогідно, що деякі з сьогоднішніх екскурсантів у найближчому майбутньому стануть правоохоронцями.

Похожие сообщения