Фiльм-фентезі «СТОРОЖОВА ЗАСТАВА»

Опубликовано 27 Окт 2017

Марка УкрпоштиМаріупольці, а саме сценарист  Ярослав  Войцешек  і  композитор Владлен Пупков (вихованці  КПМНЗ «Школа мистецтв» м.Маріуполя), створили новітній Фільм-фентезі «СТОРОЖОВА ЗАСТАВА», який наразі транслюється в кінотеатрах Маріуполя у жовтні-листопаді 2017 року

Кіностудія «Kinorob» представила Державному агентству України з питань кіно фільм-фентезі нового покоління «Сторожова застава», що став одним із переможців п’ятого конкурсного відбору Держкіно, отримавши державну фінансову підтримку.

«Сторожова Застава» є дебютною повнометражною роботою режисера Юрія Ковальова.   Продюсери – Єгор Олесов та Юрій Прилипко, сценаристи – Сашко Дерманський, Ярослав Войцешек і Юрій Ковальов. Оператором картини є Юрій Король. Композитори – Владлен Пупков та Сергій Сідоров. Стрічка знята за мотивами книги Володимира Рутківського.

Над фільмуванням українського фентезі працювало більш ніж 200 людей, була спеціально збудована дерев’яна фортеця. Декорації будували близько восьми місяців. Для акторів виготовили 160 костюмів, ще близько 150 – підібрали з приватних колекцій. У фільмі також бере участь кам’яний монстр Голем, створений винятково за допомогою комп’ютерної графіки.    Зйомки фільму почались у листопаді 2015 року і відбувались в Карпатах на скелях Довбуша. Також в Коростишівському кар’єрі, Тетерівському коші, в Бучі, а також на студії Film.ua.

Фільм набуває популярності: право на показ фільму придбали вже декілька країн. У лютому 2015 року на Європейському кіноринку Берлінського міжнародного кінофестивалю права на прокат фільму купила Франція і вже 14 жовтня 2017 року відбувся показ «Сторожової застави» у Стразбурзі. У березні 2016 фільм «Сторожова застава» був проданий дистриб’юторам на територію Індії,  В’єтнаму, Малайзії, Південній КореїБілорусі, Казахстану.

Похожие сообщения