Маріупольський напівмарафон у Приморському районі

Опубликовано 02 Окт 2017

Мариупольский полумарафон 01.10 (7)Спортивне змагання, присвячене здоровому способу життя, пройшло вчора у Приморському районі Маріуполя. У забігах на різні дистанції взяли участь мешканці різного віку — від малого до великого, представники всіх професій. За першість змагалися і правоохоронці Донеччини – керівники обласного главку, територіальних підрозділів, оперативники, слідчі. 8 із них стали призерами змагань.

Реєстрація учасників, розминка, відкриття змагань – не зважаючи на вихідний день, близько півтисячі мешканців зібралися на площі Воїнів Визволителів, аби перевірити свої сили та отримати заряд бадьорості на наступний робочий тиждень.

Змагання складалися з 5 етапів і розпочалися з дитячої естафети. У ній нарівні з маріупольськими школярами на старт вийшли діти співробітників поліції та учасники молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських». Так, лігівець з маріупольської ланки Василь Касьянов виборов перше місце у забігу на дистанцію 10 кілометрів.

Після дитячої категорії – дорослі, яким було запропоновано кілька дистанцій – 1000, 5 000, 10 000 та 21 000 метрів.

Вболівальників, які чекали на учасників, розважали місцеві творчі колективи, а на найменших глядачів чекав конкурс малюнків.

Похожие сообщения