Маріупольці можуть проголосувати за кращий архітектурний концепт «Порта культур»

Опубликовано 28 Апр 2020

88054-photoМаріупольців запрошують вибрати кращу архітектурну ідею для культурного центру «Порт культур». Нагадаємо, він розташується на місці колишнього Головного управління внутрішніх справ за адресою Георгіївська, 63. На сайті для онлайн-голосування представлені 49 проєктів від архітекторів з понад 20 країн світу. Обрати кращий, на вашу думку, проєкт можна за посиланням.

Основна мета — розробити архітектурний концепт майбутнього мультифункціонального центру «Порт культур». Він покликаний стати місцем рефлексії над історією і культурою міста, пошуку, відкриття і пізнання жителями своєї ідентичності.

Організатори отримали понад 50 заявок на участь від професіоналів з усього світу. Географія конкурсу виявилася несподівано широкою. Учасниками стали архітектори з Австрії, Австралії, України, Великобританії, Німеччини, Італії, Чехії, Швеції, Японії та інших країн.

Кожен проєкт не тільки унікальний з точки зору архітектури та сучасних рішень, а й несе певний емоційний посил. Деякі дизайни розроблені з метою зберегти архітектурний «скелет будівлі», а більшість спрямовані на інтеграцію в архітектурний ландшафт міста сміливих і креативних рішень. Наприклад, відкритий парк або символічні архітектурні форми на фасаді будівлі.

Сьомого травня стануть відомі результати голосування конкурсу. Всі голоси жителів Маріуполя будуть об’єднані і будуть вважатися окремим повноправним «членом журі».

Джерело

Похожие сообщения