Мешканець Волноваського району знайшов гранатомет

Опубликовано 18 Окт 2017

Волноваха РПГ добровольная 17.10.17Збираючи горіхи біля покинутого будинку, 37-річний чоловік знайшов протитанковий гранатомет та негайно повідомив про це дільничному офіцеру поліції. Завдяки взаємодії з населенням загроза ліквідована.

Після дзвінка чоловіка на місце події прибула слідчо-оперативна група Волноваського відділу поліції.Гранатомет РПГ-22 було вилучено та направлено на експертизу.

Чоловік пояснив, що збирав горіхи по вулиці Заводській біля одного з покинутих будинків. Небезпечну знахідку знайшов усередині будинку. Гранатомет лежав на пічці.

Сумлінний житель знав про загрозу, яку становлять такі предмети, і що може статися, якщо б замість ньогобоєприпаси знайшли діти, тому не замислюючись звернувся до поліції.

Тим більш, що цього року у Волновасі вже був випадок, коли у покинутому будинку компанія дітей віком до 6 років знайшла автомат та набої до нього. На щастя, ніхто не постраждав, адже перехожі вчасно повідомили правоохоронців.

Тому поліцейські в черговий раз нагадують про те, що потрібно не зволікаючи повідомляти про знайдені вибухонебезпечні предмети, адже ваш дзвінок може врятувати життя інших людей.

Похожие сообщения