На Донеччині керівники поліції вправлялися у стрільбі та рукопашному бою

Опубликовано 27 Окт 2017

Занятия с начальниками 27.10 (3)Вчора, 26 жовтня, в Маріуполі на навчальній базі Головного управління Нацполіції в Донецькій області відбувся семінар зі службової підготовки для начальників поліцейських відділів та відділень регіону.

Комплексні заняття організовані згідно з новими критеріями до професійної підготовки співробітників Нацполіції. А постійне несення служби в зоні проведення АТО вимагає, аби кожен працівник мав відповідні бойові навички, щомиті був готовий діяти в екстреній ситуації та надати допомогу людям.

Для підвищення кваліфікації в Маріуполь прибули керівники територіальних підрозділів зі всієї області. Програма занять включала функціональну підготовку (вивчення законодавчих актів, вдосконалення навичок управління органами поліції), вогневу підготовку і тактичні навчання.

Під час стрільб офіцери мали за 5 секунд вразити мішень подвійним пострілом – у голову та грудь. Після тиру поліцейські відпрацьовували прийоми рукопашного бою.

Отримані знання керівники поліції закріпили, пройшовши тестування. В результаті учасники навчань продемонстрували гідний рівень фізичної підготовки та готовності до виконання поставлених завдань в умовах бойових дій.

Такі семінари для керівного складу поліції Донеччини проходитимуть щомісяця.

Похожие сообщения