На Донеччині стартувало загальнодержавне відпрацювання під назвою «Мігрант»

Опубликовано 26 Окт 2017

15da43bc72db7db55491b5e9618b0a3e8d2ed09d-1-580x350Сьогодні, 26 жовтня, розпочався практичний етап оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нелегальній міграції, а також іншим правопорушенням, що вчиняють іноземці та особи без громадянства.

Всеукраїнське відпрацювання ініційоване керівництвом МВС та Нацполіції з 18 жовтня. Заходи проводяться спільно з Державною міграційною службою та Державною прикордонною службою.

Це вже друга профілактична операція «Мігрант» за рік, бо, як зазначив перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін, кожен четвертий злочин в державі скоєний іноземними громадянами.

Нагадаємо, під час попереднього відпрацювання під назвою «Мігрант», яке тривало у серпні, поліцейські Донеччини виявили 10 кримінальних правопорушень, вчинених іноземцями. В тому числі було затримано громадянина РФ, який перебував у складі «ополчення ДНР».

Також відносно 38 осіб, які перебували в країні нелегально, було прийнято рішення про примусове повернення за межі України із застосуванням заборони щодо подальшого в’їзду строком на 3 роки.

Похожие сообщения