На вихідних учасники «Ліги майбутніх поліцейських» з Волновахи побували у маріупольському зоопарку

Опубликовано 23 Окт 2017

Волноваха зоопарк Лига 22.10.17 1Співробітники поліції організували для своїх юних напарників поїздку у «Парк дикої природи» м. Маріуполя, де вони познайомилися з левами, тиграми, ведмедями та іншими дикими звірами. День, сповнений враженнями та новими знаннями про життя тварин, надовго запам’ятається дітям.

Лігівці разом з правоохоронцями беруть участь у важливих суспільних проектах, інформують населення про схеми, які використовують злочинці, та допомагають малозабезпеченим родинам. В свою чергу співробітники ювенальної превенції організовують для підлітків різноманітні пізнавальні екскурсії та подорожі, які допомагають дітям відпочити та стати більш обізнаними.

Цього разу 20 активістів молодіжної організації та діти правоохоронців здійснили свою мрію та разом відвідали маріупольський зоопарк. На території парка десятки різних видів тварин, а павліни та інші птахи розгулюють просто серед відвідувачів.

Гості з Волновахи декілька разів обійшли всіх тварин та вибрали собі улюбленців, а після зігрілися теплим чаєм.

Сповнені емоціями та гарним настроєм, діти рушили додому. Наступного разу поліцейські планують показати дітям соляні шахти м. Соледар.

Похожие сообщения