Обласна конференція, присвячена 90-річчю юннатського руху на Донеччині

Опубликовано 03 Ноя 2017

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ середу, 1 листопада 2017 р. в Маріупольському краєзнавчому музеї стартувала обласна 2-денна конференція «Історичні віхі у розвитку позашкільної еколого-натуралістичної освіти на Донеччині», присвячена 90-річчю юннатського руху на Донеччині.

У програму конференції, яка проводиться вперше на базі Маріупольського краєзнавчого музею, включені доповіді про виникнення і розвиток юннатського руху в Донецькій області, про сучасні форми і методипозашкільної роботи з екологічної освіти.

Учасниками конференції були: викладачі Донецького обласного еколого-натуралістичного центру; представники відділу виховної роботи та позашкільної освіти Маріупольської міської ради, районних еколого-натуралістичних центрів (СЮН) Донецької області; представники Центру позашкільної роботи м. Маріуполя; представники Департаменту з питань екології, енергоменеджменту, охорони праці та цивільної безпеки Маріупольської міськради; представники громадської організації «Зелений центр Метінвест» та співробітники Маріупольського краєзнавчого музею.

В рамках конференції демонструвалися мультимедійні презентації, співробітниками Маріупольського краєзнавчого музею організовано виставку рукописних газет «Юний натураліст» та «Ближче до природи» (1927, 1929 рр.), які випускалися першими юннатами. Останнім заходом стала екскурсія експозицією відділів природи та історії нашого краю, яку для гостей музею провела завідуюча відділом природи музею О.О.Шакула.

 

Похожие сообщения