Оператор 102 допомогла затримати вбивцю

Опубликовано 12 Окт 2017

Відкриття центр UASC 24 (9)8 хвилин дівчина-оператор колл-центру 102 утримувала на лінії чоловіка, який викликав підозри у причетності до тяжкого злочину. Це дозволило маріупольським поліцейським затримати зловмисника на місці вбивства.

Вночі на лінію 102 зателефонував чоловік, який був у стані сильного алкогольного сп’яніння. Ледь вимовляючи слова, заявник попросив з’ясувати, в якій лікарні перебуває його друг. На питання, що сталося, чоловік відповів, що його друга «порізали» та його забрала «швидка». Він весь час повторював «я хочу знати, що з ним», ухиляючись від прямих відповідей.

Миттєво зорієнтувавшись, оператор почала задавати уточнюючі питання та зрозуміла, що так детально про нанесення тілесних ушкоджень може знати винуватець події. Під час розмови дівчина з’ясувала дані та місце знаходження абонента та повідомила все це диспетчеру, який терміново спрямував на місце слідчо-оперативну групу.

В цей час фахівець продовжувала утримувати підозрюваного на лінії. Вже за 15 хвилин він був затриманий оперативниками у дворі будинку, де стався злочин. Ним виявився раніше судимий 29-річний житель Маріуполя.

Затриманий повідомив, що він посварився з другом, теж раніше засудженим, та «розочкою» від пляшки наніс удар у шию. У стані шоку потерпілий був доставлений у лікарню, де помер.

Похожие сообщения