Поліцейські повернули додому 10-річного школяра

Опубликовано 29 Ноя 2018

3Хлопець злякався, що через неприємнощі у школі його будуть сварити батьки та вирішив не повертатися до дому. 

Вчора ввечері на лінію 102 звернулася стурбована жінка. За словами маріупольчанки після уроку в музичній школі її 10-річний син не повернувся додому.

На пошуки неповнолітнього було орієнтовано інспекторів ювенальної превенції Лівобережного відділення поліції, всі наряди поліції та співробітників патрульної поліції. Правоохоронці опитали друзів та знайомих дитини а також опрацювали прилеглу територію.

Вже через 3 години співробітники Лівобережного відділення поліції відшукали втікача у Центральному районі міста. Як з’ясувалось, хлопець перебував у свого рідного дядька.

Встановлено, що напередодні вранці у школяра виникли проблеми у школі, через які до учбового закладу було викликано прийомну матір хлопця. Дитина злякалася, що через неприємності у школі його будуть сварити та вирішив не повертатися до дому.

Інспектори ювенальної превенції Лівобережного відділення поліції провели профілактичну бесіду з хлопцем та його батьками.

Щодо жінки було складено адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Похожие сообщения