Поліцейські провели урок для старшокласників з правових дисциплін

Опубликовано 09 Ноя 2017

5_2017-11-07_11-10-59Співробітники ювенальної превенції і сектора кадрового забезпечення Центрального відділу поліції провели заняття з учнями 9-11 класів шкіл №7,65 Маріуполя.

Лекція була спрямована на отримання інформації з приводу правових дисциплін, тому що багато школярів досягнувши віку адміністративної та кримінальної відповідальності не знають про свої права та обов’язки.

Правоохоронці на прикладах, з якими стикаються у своїй роботі, розповідали про наслідки в тих чи інших ситуаціях. Як себе треба поводити у подібних випадках і коли треба викликати поліцію, щоб не стати жертвою злочину.

Правоохоронці розповіли дітлахам про громадську молодіжну організацію «Ліга майбутніх поліцейських». ЇЇ роботою і якими громадськими справами вона займається. Говорили о спільних проектах з поліцейськими і що планується найближчим часом.

Старшокласників ознайомили з напрямами роботи поліції, діяльності експертів, кінологів, дільничних офіцерів поліції і співробітників розшуку. Які заходи вживаються правоохоронцями, щоб зробити місто Маріуполь безпечніше, і як працює лінія «102».

Школярів познайомили з мобільним додатком «Поліція 102″, яке створено спеціально для дітей. Учні дізналися, що натисканням однієї кнопки можна покликати на допомогу поліцейських або запобігти злочинові чи правопорушення.

Також поліцейські розповіли про умови вступу до вищих навчальних закладів МВС і які основні дисципліни необхідно знати для того, щоб в майбутньому одягти поліцейську форму. За підсумком зустрічі було багато питань про вступ у молодіжну організацію «Ліга майбутніх поліцейських» тому що робота спільно з правоохоронцями зацікавила школярів.

Похожие сообщения