Поліцейські спецпідрозділу КОРД виграли «бронзу» у міжнародному турнірі серед силовиків

Опубликовано 19 Окт 2017

КОРД бронза 18.10.17Команда бійців Корпусу оперативно-раптової дії із зони АТО (Донецька та Луганська область) посіла 3 місце у міжнародному турнірі зі стрільби та силового фітнесу «Ігри Героїв та Shooting &Fitness», який відбувся 14 жовтня у Києві.

Організаторами турніру стали Міжнародна федерація стрільби та силового фітнесу та «Ігри героїв».

У змаганнях взяли участь 6 команд, в кожній — по 2 учасника. Стрілки виконували дві вправи, принцип яких – чергування фізичного навантаження та стрільби, які виконуються з високою інтенсивністю. Перерва – 1 хвилина.

Етап перший – махи гирею, після чого один з учасників команди виходить на вогневий рубіж і вражає мішень. На другому етапі – силова вправа з тумбою та м’ячем, після чого влучність у стрільбі демонструє другий боєць.

Перші місця завоював спецпідрозділ «Титан», «бронзу» вибороли спецпризначенці КОРДу із зони АТО, далі у турнірній таблиці – КОРД (Київ), а також команди «Ігри Героїв» та НАТО.

Як вдалося перемогти сильних суперників, серед яких – тренери програм НАТО з кросфіту, розповів поліцейський КОРДу з позивним «Кіт». Саме він представляв Донеччину у команді зони АТО.

- Весь вільний час ми тренуємося, велике значення має індивідуальна підготовка, фізична то вогнева. Як співробітник спецпідрозділу я маю постійно тримати себе у формі. Адже будь-якої миті ми повинні бути готовими врятувати життя людей, — каже боєць штурмового загону.

30-річний чоловік бере участь у затриманні особливо небезпечних злочинців, спецопераціях на лінії бойових дій, контрдиверсійних заходах. У період найсильніших обстрілів ніс службу в Авдіїївці  та разом з колегами евакуював людей з палаючого будинку.

У рамках співпраці поліції з Міжнародною федерацією стрільби та силового фітнесу спецпризначенець пройшов навчання, склав іспити та отримав сертифікат інструктора SIG Group – міжнародної компанії, яка здійснює підготовку військових, поліцейських та співробітників безпеки.

Відтепер поліцейський має право проводити тренінги з вогневої підготовки за міжнародними стандартами.

- Вдячний організаторам за проведення таких змагань. Участь у турнірі дала мені мотивацію вдосконалювати свої навички у вогневій підготовці після фізичного навантаження та у подальшому займати перші місця, — зазначив кордівець.

Похожие сообщения