Поліцейські відпрацювали тактику дій у разі необхідності оборони Маріуполя

Опубликовано 01 Окт 2017

Учения оборона 30.09 (9)В рамках планових навчань правоохоронці відпрацювали повне перекриття міста, взяття під контроль стратегічно важливих об’єктів, організацію ретельного пропускного режиму та втримання позицій на виїздах з міста. До навчань було залучено більше 350 поліцейських.

Особовий склад було піднято по тривозі о 6-й ранку. Екіпірування, зброя, речмішок – на збори та прибуття до обумовленого місця лише година. В обласному главку на поліцейських вже чекали автобуси, які доправили їх на визначені позиції: блокпости, транспортні розв’язки, центральні вулиці.

З числа задіяних співробітників було сформовано групи посилення блокпостів, бронегрупи, піші та автомобільні наряди, слідчо-оперативні групи для реагування на виклики громадян.

Ситуацію з моря відстежував поліцейський катер. Додатково було створено групу резерву, до якої увійшли спецпідрозділи поліції.

Поліцейські відпрацювали координацію між підрозділами та перевірили готовність особового складу.

Наразі весь особовий склад вже повернувся на постійні місця дислокації і продовжує виконання своїх безпосередніх обов’язків із забезпечення правопорядку.

Варто підкреслити, що в умовах терористичної загрози поліція працює в єдиній дислокації з військовослужбовцями, представниками ДСНС, іншими правоохоронними відомствами. Усі дії кожного підрозділу чітко прописані у бойовому розрахунку командування сил АТО.

Похожие сообщения