Поліцейські вилучили дітей з двох неблагополучних родин

Опубликовано 07 Авг 2018

1438138782_foto_alone2Інспектори ювенальної превенції Центрального відділу поліції спільно зі співробітниками служби по справах дітей перевірили сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Від оточення безвідповідальних батьків було вилучено 3 дитини.

Під час перевірки на належність умов проживання дітей, було виявлено 2 сім’ї, в яких батьки ведуть асоціальний спосіб життя.

В одній з сімей 34-річна мати сама виховує 7-річну доньку. Під час перевірки дитина знаходилася із тіткою. Як виявилося, мати дівчинки зловживає алкогольними напоями, не працює та рідко буває вдома. Наразі поліцейські встановлюють місцезнаходження жінки.

У другій родині навпаки, 40-річний батько виховує двох доньок, 7 та 6 років. На час перевірки чоловіка не було вдома, діти самі господарювали в буднку. Чоловік теж зловживає алкоголем та ніде не працює.

В обох родинах діти не мають належних умов для повноцінного розвитку. За рішенням комісії дітей було вилучено з родин. Наразі вони обстежуються в місцевій лікарні.

Співробітники ювенальної превенції роблять все, щоб уберегти неповнолітніх від життя в неналежних умовах. Батьки зобов’язані бути уважними та відповідальними, приділяти більше уваги своїм дітям та їхнім проблемам. Якщо подолати життєві труднощі самостійно не виходить,  то потрібно звертатися за допомогою до фахівців.

Похожие сообщения