Поліцейські затримали викрадачів кабельно-провідникової продукції

Опубликовано 23 Окт 2017

1s dVpPyTBXoRkУ крадіжці більше 66 метрів кабелю зізналися затримані співробітниками Центрального відділу поліції правопорушники. Триває слідство.

В ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання оперативники отримали інформацію щодо осіб, можливо причетних до крадіжки кабельно-провідникової продукції.

В ході реалізації отриманих відомостей були затримані жителі Маріуполя 24, 29 і 33 років, які раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за майнові злочини. Свої дії зловмисники пояснюють неможливістю працевлаштуватися на роботу через кримінальне минуле. Деякий час заробляли на життя збором металобрухту, а потім вирішили добувати мідну складову. Вона була більш вигідною для отримання доходу. Викрадений кабель очищали в квартирі одного із затриманих, а смалили вже на березі річки Кальчик в безлюдному місці.

В даний час вони перевіряються на причетність до аналогічних правопорушень, учинених на території Маріуполя.

За вже наявними фактами відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Таємне викрадення чужого майна — крадіжка». Покарання, передбачене санкцією статті, — до 6 років позбавлення волі. Остаточна правова оцінка буде дана після проведення ряду слідчих і оперативних дій.

Похожие сообщения