У Маріуполі протягом дня викрито двох маріупольців, які вирощували нарковмісні рослини

Опубликовано 18 Авг 2017

Обыска по наркотикам 17.08.17 2Співробітники управління протидії наркозлочинності ГУНП в Донецькій області провели 3 обшуки за адресами реєстрації та мешкання двох зловмисників, під час яких вилучили загалом більше 0,5 кілограма висушених конопель та 70 кущів заборонених рослин. Заходи проводились в рамках спецоперації «Мак».

Незалежно від пори року правоохоронці ведуть постійну боротьбу з наркозлочинністю, але є лише певний час, коли рослинна наркосировина може перетворитися на готовий наркотик в домашніх умовах. Це літо і перший місяць осені. Саме тому в цей період на території Донецької області проводяться заходи, спрямовані на її знищення. Обшуки, перевірка наявної оперативної інформації, отримання нової – оперативники роблять все можливе, аби наркотик не дійшов до споживача.

Так, правоохоронці отримали в суді санкцію на проведення обшукових заходів вдома у двох маріупольців..

49-річний мешканець селища Мирний неодноразово притягувався до відповідальності за незаконний наркообіг. І вирощував, і зберігав, як раніше, так і цього разу.

На присадибній ділянці правоохоронці вилучили 42 кущі конопель – лише частину врожаю. Інша – сушилася в сараї, або в готовому до споживання вигляді зберігалася в коридорі разом із пристроєм для її паління.

Для того, аби знову не потрапити до в’язниці, чоловік пішов на хитрість – за допомогою металевих гачків закріпив коноплі паралельно до землі, аби не було видно їх верхівки.

Загалом 42 нарковмісні рослини та 500 грамів готової марихуани спрямовано на експертизу.

А у 39-річного мешканця Кальміуського району Маріуполя було проведено одразу кілька обшуків – за місцем його мешкання та в будинку, де мешкають батьки. За першою адресою було вилучено паперові згортки з подрібненою рослиною, а у його сім’ї в селищі Портовське (Мангушський район) було ліквідовано міні-город з цією рослиною (28 кущів).

З’ясувалося, що чоловік зайнявся садівництвом у батьків, а коли коноплі дозрівали, потроху перевозив їх додому, де готував до споживання. Кущі сховав серед рослин табака, а тому матір з батьком не здогадувалися, що є й нелегальний врожай.

Наразі за обома фактами відкрито по кілька кримінальних проваджень (ст.309 «Незаконне зберігання наркотичних речовин без мети збуту» та ст.310 «Незаконний посів конопель» Кримінального кодексу України). Триває досудове розслідування.

Похожие сообщения