У Маріуполі триває місячник добровільної здачі зброї

Опубликовано 04 Окт 2017

Мариуполь_Коллекция оружия 08.11 1Заходи проходять на території міста Маріуполь та Мангушського району з 1 по 30 жовтня. Мета — протидія незаконному обігу зброї, боєприпасів, вибухових речовин та профілактики злочинів з їх використанням. В обмін на незареєстровані зброю або боєприпаси правоохоронці, згідно чинного законодавства, гарантують звільнення від кримінальної відповідальності.

Поліцейські попереджають, що зберігання небезпечних предметів і вибухових речовин може мати трагічні наслідки, під загрозою — життя мирних жителів міста.

Наголошуємо, незаконне зберігання зброї та боєприпасів тягне за собою кримінальну відповідальність, за винятком випадків, коли громадяни добровільно здають її до поліції.

Особам, у яких правоохоронці вилучають нелегальну зброю примусово, загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі, відповідно до ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

В рамках проведення місячника громадяни можуть, як позбутися зброї, що зберігається без дозвільних документів, так і перереєструвати її на себе за умови проходження необхідної процедури легалізації.

Зі всіма питаннями звертайтеся  до інспектора з контролю за обігом зброї в сфері дозвільної системи в районних відділеннях поліції або в дозвільну систему Центрального відділу поліції.

Якщо ви маєте інформацію щодо зберігання громадянами нелегальної зброї, просимо повідомити про це на лінію «102». Конфіденційність гарантовано.

 

Похожие сообщения