У жовтні мешканці Донеччини добровільно видали поліцейським майже 300 одиниць зброї

Опубликовано 01 Ноя 2017

Месячник оружия 31.10.17В рамках місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин громадяни позбулися також 39 снарядів, 24 гранати, 6 мін та понад 11 тисяч інших боєприпасів.

Так, здано12 гладкоствольних та 1 нарізна мисливські рушниці. Також у дозвільну систему за цей час надійшло 5 газових пістолетів.

Як правило, громадяни видавали зброю після смерті її власників чи хотіли «позбутися» мисливських рушниць і спецзасобів, бо на утримання та періодичне продовження дозволу немає вільного часу.

Однак були і випадки, коли громадяни знаходили зброю та, аби убезпечити себе та своїх близьких, приносили її до правоохоронців. Так, 42 – річний житель Слов’янського району, виїхавши в ліс з родиною по гриби, знайшов помпову гладкоствольну рушницю, про що повідомив на 102.

Поліцейські звертають увагу громадян на те, що спецоперація закінчилася, але ті мешканці, які зберігають небезпечні предмети нелегально та мають бажання добровільно роззброїтися, згідно з ч. 3 ст. 263 Кримінального Кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності. У випадку, коли зброя, боєприпаси або вибухові речовини вилучатимуться примусово, їх власникам загрожує до 7 років позбавлення волі.

Похожие сообщения