За добу поліцейські Донеччини вилучили з незаконного обігу понад 1700 одиниць боєприпасів

Опубликовано 08 Ноя 2017

Зброя за добу 08.11.17 4Набої, гранати, автомати та вибухівку вилучали правоохоронці впродовж минулої доби у мешканців регіону. Деякі з них ховали небезпеку вдома, інші намагалися транспортувати. Всього за фактами незаконного обігу нелегальних предметів відкрито 5 кримінальних проваджень.

В регіоні проходить практичний етап спецоперації «Зброя та вибухівка», який охопив 6 областей України. Мета – попередити її виток на мирну територію України та блокувати вчинення правопорушень та нещасних випадків з її використанням. Посилено роботу на блокпостах, під пильною увагою авто- і залізничні вокзали, до заходів залучено екіпажі патрульної поліції. У відпрацюванні залучені усі підрозділи поліції Донеччини.

За 24 години поліцейські задокументували 5 фактів вилучень нелегальних небезпечних предметів.

Так за минулу добу у Кальміуському районі поліцейські під час перевірки авто у багажнику виявили 5 автоматів та більше 1500 набоїв. У транспортному засобі знаходились два 25-річних хлопця, які не мали належних документів на зброю. Негайно на місце знахідки виїхала слідчо-оперативна група.

На мобільному блокпості Слов’янська затримали громадянина, у якого виявили та вилучили мінометну мину, артилерійський снаряд, 5 патронів, залізну банку з порохом. У тому ж напрямку у зловмисника вилучили 200 г вибухової речовини. Уся зброя вилучена.

Поліцейські нагадують, згідно з ч.3 ст.263 Кримінального кодексу України громадяни можуть уникнути кримінальної відповідальності добровільно здавши до територіальних підрозділів поліції нелегальні предмети війни. У випадку примусового вилучення на мешканців чекає до 7 років позбавлення волі.

Похожие сообщения