Знайшовся втiкач з Марiупольського Iнтернату, пошуки якого тривали майже мiсяць

Опубликовано 18 Окт 2017

3 BOZnP8vYШістьох його друзів, які втекли з інтернату, поліцейські знайшли протягом лічених днів, а 14-річний хлопець переховувався у Волновасі протягом місяця. Підлітка без документів помітили на блокпості, коли він рухався до Краматорська.

17 вересня з маріупольського інтернату втекли 7 хлопців. Декілька днів потому правоохоронці знайшли перших втікачів у м. Волноваха, а через день — ще двох. Тільки одного з втікачів продовжували розшукувати поліцейські всієї Донеччини.

Вчора на одному зі стаціонарних блокпостів Волновахи співробітники поліції зупинили втомленого та брудного хлопчика, у якого були відсутні будь-які документи. Він пояснив, що направляється у Краматорськ на могилу своєї матері. Під час спілкування правоохоронці дізналися, що підліток знаходиться у розшуку. 14-річний хлопчик дуже схуд, тому його зовнішність була геть не схожа на фото з орієнтування.

Дитину забрали співробітники ювенальної превенції, які дізналися, що весь цей час він знаходився у районі. Як виявилося, хлопець спочатку ночував у покинутих будинках, а через деякий час познайомився з невідомим чоловіком, який запропонував йому роботу. Підліток розвантажував насіння, а за це отримував тимчасове помешкання. Так продовжувалося недовго, бо неповнолітній покинув роботу та подався до рідного Краматорська, коли був помічений поліцейськими.

Співробітники Волноваського відділу поліції відвезли втікача в інтернат та провели з ним профілактичну роботу, пояснивши, що такі мандрівки можуть закінчитися трагічно, адже, щоб діти були у безпеці, їм потрібно постійно знаходитися під наглядом дорослих.

Похожие сообщения