Зустріч з маріупольською поетесою Марiєю Столярчук

Опубликовано 01 Ноя 2017

IMG_20171007_120809Дар слова підносить людину над світом усього живого. Слово — це не тільки спосіб обміну інформацією, а й засіб спілкування людей. Словом можна зміцнити людину в надії, підтримати у важку хвилину, направити до серйозних життєвих досягнень, а можна внести в його душу сум’яття, привести до біди. Про це, а ще про сенс людського буття, про цінності кожної миті життя говорила маріупольська поетеса Марія Петрівна Столярчук на зустрічі з читачами дитячої бібліотеки ім. О.С. Пушкіна, учнями СШ № 40 ім. Е. Мисько, членами літературно-поетичного клубу «Ліцей».

Марія Петрівнапрезентувала дітям книгу  «На крилах білих птахів», написану в співавторстві зі своїм сином Іллєю Мангушом, п’ятнадцятирічним підлітком, який пішов від нас так рано …

Хлопців та дівчат вразили афоризми Іллі про доброту, повагу, ввічливість та його впевненість в тому, що «… щастя завжди поруч з людиною — треба тільки відкрити очі і побачити його».

Марія Петрівна відповіла на питання, які задавали читачі і подарувала їм книги з дарчим написом. Діти сердечно подякували поетесі і побажали їй стійкості та творчого натхнення.

Похожие сообщения